• Sport.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Projektas gyvun

Kovo mėnesį teikėme paraišką dėl dalyvavimo Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje, kurią įgyvendina Žemės ūkio ministerija ir Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centras. Džiaugiamės, kad iš gausaus kandidatų sąrašo buvome atrinkti joje dalyvauti!

Gegužę prasidėjo pirmosios veiklos – į mokyklą atvyko ūkinių gyvūnų parodėlė „Augink, rūpinkis, mylėk". Ją aplankė visi priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai. Kai kurie iš jų pirmą kartą iš arti pamatė perlinę vištą, putpelę, šinšilą, juodąją vištą. Bet labiausiai visiems patiko triušiukai ??
Tos pačios dienos vakare į mokyklą atkeliavo metodinė medžiaga mokytojams bei užduočių knygelės, dėlionės ir spalvinimo knygutės vaikučiams. Nuo rugsėjo mėnesio priešmokyklinukai iš jų mokysis ir susipažins su visomis Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis bei jų produktais.