• header5.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

201706014 Jurmala

Mokyklos aštuntokai užbaigė mokslo metus ir visi kartu su klasės vadove R. Sidabriene vyko pramogauti į Latviją.

Livo vandens pramogų ir laisvalaikio parkas pasitiko mus kiek apsiniaukusiu dangumi. Bet juk tai nebaisu, kai širdyse dega nuotykių ugnis. Neverta net bandyti išvardinti įvarius atrakcionus ir spa malonumus, kurie laukė mūsų parke. Ne tik viduje, bet ir lauko pliaže pramogavome. Jūrmala – gražus kurortinis miestelis. Negalėjome išvykti nepaklaidžioję gražiomis gatvelėmis ar neaplankę pajūrio. Kelionė buvo kaip tik tokia, kokia ir buvo planuota – rami ir be šurmulio, tačiau su nuotykių gaidele. Juk vasara ir nuotykiai – visada kartu. Geros jums vasaros, būsimi gimnazistai!
Klasės vadovė Rasa Sidabrienė