20170421 ProjektasLatvija

Balandžio 18 d. 10 Ginkūnų mokyklos mokinių (penktokas Adas, šeštokės Manta ir Gabija, septintokai Pijus, Žygimantas ir Paulė, devintokai Augustė, Giedrė, Ramunė ir Visvaldas) bei 3 mokytojos (R.Sidabrienė, V.Motuzienė, R.Ruškienė) visą dieną mokėsi kitoje mokykloje - Meiranu Kalpaka patatskola. Šios mokyklos draugiška bendruomenė mus ir svečius iš Estijos svetingai priėmė projekto „Saugai vandenį, saugai gyvenimą" veikloms įgyvendinti.

Diena prasidėjo mokyklų prisistatymais, susipažinimo žaidimais, kūrybinėmis dirbtuvėlėmis. Na, o po pietų - bandymai ir eksperimentai! Visiems labai patiko svečių iš Zinatkares centrs ZINNO demonstruoti "stebuklai" su sausuoju ledu, pamokos apie vandens filtravimą bei savos raketos konstravimą. O vėliau dar įdomiau - šerkšno gaminimas, žaidimai su muilo burbulais, vandens gyvių stebėjimas pro mikroskopą, testai apie vandenį ir dar daug linksmų ir netikėtų užduočių. Mūsų pamokos šiandien tęsėsi nuo 9 ryto iki 9 vakaro! Išsiskirstėme pavargę, tačiau kupini gerų emocijų ir daug ko išmokę.