Logo Mokykla progimnazija

ES fondu logo  TAMO

valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
Saulėtą balandžio dvyliktosios dieną, po dviejų metų pertraukos, įvyko Šiaulių rajono mokyklų lengvosios atletikos krosas ir XVI bėgimas ,,Ginkūnai-Salduvė-Ginkūnai". Labai džiugu, kad į renginį susirinko gausus Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos, Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos, Meškuičių gimnazijos, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos sportininkų būrys.
Pirmosios į kroso takelį išskubėjo 2009 m. gim. ir jaun. bėgikės. 500 m bėgime trečią vietą užėmė Rugilė Mikšytė, antra atbėgo Ignė Gumbelevičiūtė. Nugalėtoja tapo Gabija Minčinauskytė. Visos mergaitės – mūsų progimnazijos mokinės.
To paties amžiaus berniukų grupėje 1000 m bėgime sėkmė taip pat lydėjo ginkūniečius. Trečias finišavo Kernius Čekanauskas, antras buvo Arijus Kulevičius, pirmą vietą iškovojo Vėjas Pocius.
2007 m amžiaus mergaičių grupėje 1000 m trečia įveikė Melana Asačiova(Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija), antra buvo Toma Andrijauskaitė, o pirmąją vietą užėmė Paulina Andrijauskaitė. Abi mokosi Meškuičių gimnazijoje.
Berniukų tarpe 1500 metrų bėgime trečias finišavo Meškuičių gimnazijos bėgikas Pijus Janušauskas. Antras atbėgo kuršėniškis Airidas Vilimas. Nugalėjo SK ,,Lukas” atstovas Aredas Domarkas.
Pačių vyriausių sportininkų grupėje startavo net septyni buvę mūsų progimnazijos mokiniai. Trečiuoju finišą pasiekė Matas Baura, antras atbėgo Deividas Rastokas. Nugalėjo Mikas Montvilas.
Masiniame bėgime prie starto linijos stojo net šešiasdešimt šeši bėgikai. Vaikinų tarpe trečias atbėgo Matas Baura, antras Mikas Montvilas, o pirmasis finišavo Deividas Rastokas. Visi jie mokosi Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijoje. Mergaičių tarpe trečią vietą užėmė Paulina Andrijauskaitė iš Meškuičių gimnazijos. Anroji finišavo Adelė Janulytė. Nugalėtoja tapo Gabija Minčinauskytė. Abi mergaitės mokosi Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijoje. Visiems likusiems masinio bėgimo dalyviams, sėkmingai įveikusiems 1500 metrų bėgimo nuotolį buvo įteikti simboliniai medaliai.