• header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
278244682_398054185658230_4412443619723739164_n.jpg
Projekto metu dirbtinio intelekto (DI) pagalba atpažino rankų pirštus, sukūrė pirštų lėlių teatrą ir pritaikė anglų kalbos žinias. Mokiniai pasimokė, kaip angliškai pavadinti rankų pirštus ir prisiminė maisto produktų pavadinimus, kokios jų savybės. Užduočiai atlikti naudojome eksperimentinę Scratch programos versiją
ir plėtinį joje Hand Sensing (rankos pajautimas / atpažinimas). Kiekvienas turėjo apgalvoti veikėjus (ką mėgstu valgyti) ir kaip jie prisistatys anglų kalba. Mokiniai turėjo sukurti programą veikėjams, kurie projekto pradžioje tampa nematomi, vėliau atsiranda, prisistato ir pasirenka pirštą, kurį turi sekti. Sukurtą programą turėjo išbandyti. Programos laukelyje turėjo matyti save, ištiesus ranką prieš kamerą, kad programa galėtų atpažinti pirštus, ją išbandyti.
Mokytojos Daiva Mačiūnienė ir Zita Urbietienė