• header5.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
download.jpg
Kovo 6 d. vyko virtualus Šiaulių rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Švenčiu Lietuvą“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. 1-2 klasių grupėje Živilė Vozgirdaitė (mokytoja K. Montvilienė) laimėjo pirmą vietą. 3-4 klasių grupėje Liepa Motuzaitė (mokytoja D. Timinskaitė) taip pat tapo pirmos vietos nugalėtoja. Sveikiname ir didžiuojamės mažaisiais skaitovais.
Konkurse mūsų progimnazijai taip pat atstovavo ir Ugnė Balčiūnaitė (2a), Kornelija Benešiūnaitė (2a), Goda Adomaitytė (2a), Gabrielė Legeckaitė (2b), Meida Baškytė (3b), Danielė Žemaitytė (4a) ir Rokas Barauskas (4a). 
Mokytoja Dalia Timinskaitė