Vadovaudamasi Valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų, jų pavaduotojų ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjų veiklos vertinimo nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2021 m. sausio 11 d. įsakymu Nr. V-48, 13 punktu, viešai skelbiu Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitą (projektas) ir pateikiu svarstyti Mokyklos  tarybai.

Vadovaujantis minėtais nuostatais, progimnazijos bendruomenė per 10 dienų nuo progimnazijos vadovo metų veiklos ataskaitos paskelbimo turi teisę pateikti pasiūlymus dėl jos vertinimo Mokyklos tarybai (rašyti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.). Mokyklos taryba per 15 dienų nuo progimnazijos vadovo metų veiklos ataskaitos pateikimo, įvertinusi progimnazijos vadovo metų veiklos ataskaitą ir progimnazijos  bendruomenės narių siūlymus, priima sprendimą dėl progimnazijos vadovo metų veiklos įvertinimo ir pateikia jį progimnazijos savininko teises ir pareigas įgyvendinančiai institucijai. Susipažinusi su Mokyklos tarybos įvertinimu, metų veiklos ataskaitą svarsto ir įvertina savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija ar jos (jo) įgaliotas asmuo. Progimnazijos vadovas dalyvauja svarstant jo metų veiklos ataskaitą.

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos direktorė Daiva Jagminienė