• mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Ginkunu1.jpg

Nuoširdžiai dėkojame visiems, 2021 m. pervedusiems 1,2 % savo pajamų mokesčio dalį progimnazijai. Jūsų geranoriškumas padeda mums tobulinti savo ugdymo aplinkas, įvairinti ugdymo formas bei metodus. Jau kelerius metus iš eilės esame viena iš įstaigų, daugiausiai paremtų

1,2  % valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalimi Šiaulių  apskrityje!  Šiais metais mokyklos biudžetas pasipildė net  6729,77 Eur šių paramos lėšų. Jūsų dėka progimnazija kiekvienais metais gražėja ir keičiasi, gerėja mokymosi sąlygos ir erdvės laisvalaikiui.  

Progimnazijos bendruomenės vardu direktorė Daiva Jagminienė