• Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg

Logo Mokykla progimnazija
 
ES fondu logo  TAMO
 
valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
269858275_322153223248327_1338879575511126531_n.jpg
Prie jau ketvirtą kartą Etninės kultūros globos tarybos organizuojamos Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šiemet vėl prisijungė ir Šiaulių rajono mokiniai.
Antrajame – Šiaulių rajono – etape dalyvavo ir mūsų progimnazijos aštuntokas Danielius Ralys.
Olimpiada vyko nuotoliniu būdu. Dalyviai turėjo atlikti etnokultūros pažinimo testą ir pristatyti savo etnokultūrinę raišką bei veiklą. Danielius puikiai atliko testą, dainavo dvi aukštaičių liaudies dainas ir laimėjo pirmąją vietą. Sveikiname Danielių, kuris atstovaus Šiaulių rajonui kitame etape. Linkime sėkmės ir tikimės, kad Danieliaus pavyzdys paskatins daugiau mokinių domėtis etnine kultūra ir išbandyti jėgas kitų metų olimpiadoje.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušra Višniauskienė