Logo Mokykla progimnazija

ES fondu logo  TAMO

valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
242050176_253512556779061_5085006553794940417_n.jpgRugsėjo 14-ąją dieną Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos mokiniai ir renginio svečiai susirinko į tradicinį, šiemet jau XXI, bėgimą ,,Šapnagių senkapis – Ginkūnų progimnazija“. Šis bėgimas jau eilę metų skiriamas buvusiam mokyklos direktoriui A. Lunskiui atminti.
Po progimnazijos direktorės D. Jagminienės pasveikinimo visi bėgimo dalyviai organizuotai išvyko į starto vietą. Šį kartą bėgimui užsiregistravo virš septyniasdešimt dalyvių, kurių tikslas - sėkmingai įveikti 2021 metrų nuotolį.
Tarp 5-6 klasių mergaičių greičiausiai finišo liniją pasiekė Luknė Vaitkevičiūtė. Berniukų tarpe nugalėjo Vėjas Pocius. Vyresnioje, 7-8 klasių amžiaus grupėje, nepralenkiama buvo Gabija Sedekerskytė. Tarp vaikinų šioje amžiaus grupėje nuotolį greičiausiai įveikė Džiugas Dulka.
Visų mergaičių tarpe nugalėtoja tapo Luknė Vaitkevičiūtė. Berniukų tarpe tokį patį titulą pelnė Vėjas Pocius.
Šiais metai bėgime dalyvavo ir gražus būrelis buvusių mūsų mokyklos, dabar Šiaulių S. Šalkauskio gimnazijos mokinių, kurie savo atvykimu parodė gražų pavyzdį ginkūniečiams. Svečių tarpe greičiausiai atbėgo Tomas Parmar. Malonų siurprizą pateikė šeštos klasės mokinio Arijelio mama Laima Gulbinienė, kartu su visais dalyviais sėkmingai įveikusi bėgimo nuotolį.
Kaip ir kiekvienais metai visi bėgimo dalyviai, sėkmingai įveikę nuotolį, buvo apdovanoti specialiais prizais.
Renginio organizatoriai labai dėkoja visiems mūsų progimnazijos mokiniams, kurie nepabūgo ilgo bėgimo nuotolio, taip pat labai ačiū buvusiems mokyklos mokiniams, kurie visada pradžiugina sugrįžimu į savo buvusią mokyklą. Ačiū ir Laimai Gulbinienei už ryžtą ir gražų sveikos gyvensenos pavyzdį.