Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla 2021 m. birželio 2 d. skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigoms (4 darbo vietos, 36 val./sav.) užimti nuo 2021 m. rugsėjo 1 dienos.

Darbo pobūdis, pareigybės aprašymas:

1. Turėti įgytą ikimokyklinio ugdymo mokytojo kvalifikaciją.

2. Būti pareigingam, mandagiam, tolerantiškam, gebėti bendrauti su skirtingo amžiaus vaikais ir tėvais.

3. Stebėti ir vertinti vaiko pasiekimus ir pažangą; naudotis informacinėmis technologijomis; dirbti komandoje.

4. Gebėti ugdymo procese taikyti informacines technologijas, šiuolaikines ugdymo metodikas.

5. Gebėti rašyti projektus.

6. Išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus ir kitus teisės aktus.

7. Gerai mokėti lietuvių kalbą.

Papildomi sugebėjimai: Atsakingumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, sklandus minčių dėstymas žodžiu ir raštu, organizaciniai gabumai, geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, imlus naujovėms, sugebėjimas dirbti komandoje.

Darbo užmokestis: 1318–1420 Eur mėnesinė alga. Darbo užmokesčio dydis priklauso nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir darbo patirties, vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymu.

Darbo stilius: Komandinis darbas.

Atrankos būdas: Pokalbis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3. Išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas.

4. Gyvenimo aprašymą.

5. Asmeninių privalumų aprašymą (motyvacinį laišką).

6. Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijų kopijas.

7. mokytojo, mokytojo metodininko kvalifikacinę kategoriją (privalumas).

Pretendentas pateikia dokumentus elektroniniu paštu (skenuotus su parašais) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  iki 2021 m. birželio 25 d. (įskaitytinai). Atrankos data – 2021 m. birželio 28 d. Dokumentų originalai turi būti pateikti atvykus į atranką. Informaciją apie skelbiamą atranką teikia Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos administracija  tel. (8 41) 57 97 95; mob. (8 620) 91 247.

Pretendentams, atitinkantiems kvalifikacinius reikalavimus, elektroniniu paštu/telefonu bus praneštas atrankos pokalbio individualus laikas.