• mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
159143457_3714178685365853_4227369623556450833_o.png
Per istorijos pamokas mokiniai paminėjo Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dieną. Aštuntokai dalyvavo edukacijoje „Valstybės pažinimo centre“, septintokai ir šeštokai virtuliai apsilankė Klaipėdos laikrodžių muziejuje,
penktokai dalyvavo diskusijoje apie laisvę. Penktokė A. Janulytė, šeštokė A. Bernotaitė ir septintokas K. Čepas dalyvavo viktorinoje „Lietuvos istorijos žinovas“ Kuršėnuose ir parodė puikias žinias apie Lietuvą. Kita komanda – penktokas A. Pučkorius, šeštokas P. Dovydaitis, septintokai K. Čepas ir T. Sirutavičius bei aštuntokas Ą. Zavaliauskas – viktorinoje „Pažink, bendrauk, tobulėk“ užėmė 3 vietą, o Ąžuolas aštuntų klasių mokinių tarpe buvo pirmas. Septintokas V. Šležas ir aštuntokas Ą. Zavaliauskas paruošė darbus respublikiniam konkursui „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“.
Vertinkime ir branginkime tai, ką turime. Didžiuokimės savo šalimi ir savo mokiniais. Gražios Kovo 11-osios dienos.
Istorijos mokytoja Alina Šivickaitė
Daugiau nuotraukų: