154185267_3681642415286147_8034492451103385199_n.jpg
Vasario 24 d. mokykloje vyko Karjeros ir verslumo diena. Vaikai susitiko su įvairių profesijų atstovais. Pirmiausia sužinojome apie matematikos mokytojos darbą. Elijaus mamytė papasakojo, kodėl reikia mokėti skaičiuoti,
kur galima pritaikyti matematikos žinias, koks pats didžiausias skaičius. Toliau susipažinome su siuvėjos amatu. Meistrė Alma, dirbanti Šiaulių darbo rinkos mokymo centre, visiems parodė siuvėjos darbo įrankius, demonstravo prijuostę, papasakojo, ką dirba siuvėja. Mokytoja Zita pakvietė į susitikimą su bitininku R. Jankausku. Jis įdomiai kalbėjo apie bitininkystę ir bitininko amatą. Mokytoja Jūratė su mokiniais diskutavo apie mokytojo profesiją, supažindino su keisčiausiomis ir populiariausiomis profesijomis. Piešė ir aptarė savo svajonių profesiją. O tada, klasės mokytoja Janina demonstravo skaidres apie mūsų mokyklos darbuotojus ir jų profesijas. Pabaigoje klasės draugai Gustas ir Dominykas internetinėje mokymosi platformoje parengė žaidimą ,,Profesijos“. Buvo labai smagu keliauti, išmokti, pažinti, patirti.
Auksė Jasaitytė, 3b kl. mokinė
Daugiau nuotraukų: