• header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Respublikiniame bendrojo ugdymo mokyklų 7–8 klasių mokinių etikos konkurse „Šalia manęs – kitas žmogus“, vykusiame 2020 m. lapkričio 20 d., dalyvavo ir Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos  4 mokiniai: Vidmantė Petkutė, Lukrecija  Kairytė, ArmandasLukašovas (7 kl. ) ir Gustas Rupeikis (8 kl.) 

Ką tik paskelbti šio konkurso rezultatai www.etikai.lt.  Geriausiai iš mūsų mokyklos respublikiniame  konkurse pasirodė  Vidmantė Petkutė, kuri užėmė 12 vietą, surinkusi 45,5 balo (I vietos laimėtojas buvo įvertintas 50 balų). Gustas Rupeikis užėmė 24 vietą ir surinko 41,75 balo.  Sveikiname mokinius.

Iš viso respublikiniame konkurse dalyvavo 167 mokiniai.  Šiais metais iš Šiaulių rajono dalyvavo  ne tik Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos  mokiniai, bet ir iš  Voveriškių  mokyklos.

Etikos mokytoja Laima Malakauskienė