• Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
Artėjančias šventes 5a kl. mokiniai ir jų auklėtoja Jūratė paminėjo kartu su penktokais iš Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos. Kalėdinės popietės metu šventiškai pasipuošę mokiniai pristatė savo gimtus miestus, mokyklas bei klases. Susipažinę vieni su kitais, vaikai žiūrėjo filmuką ir atsakinėjo į klausimus anglų kalba,
dalyvavo interaktyvioje viktorinoje apie Kalėdas ir padovanojo savo pasirodymus, kuriuos atliko 5e kl. mokinė Andrėja R. ir 5a kl. mokinys Kajus J. Šventinę popietę vainikavo ne kas kitas, o ŠOKIAI. Šis nuotolinis susitikimas yra viena iš tarptautinio eTwinning projekto „Digital Christmas“ veiklų.
5a klasės vadovė Jūratė Pocienė
Šventinės popietės akimirkos https://youtu.be/Wt59E4R-x8w