• Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Šiaulių letenėlė

4a klasė apsilankė benamių gyvūnų globos namuose „Šiaulių letenėlė“ ir nuvežė mokykloje akcijos metu surinktas dovanas. Atvykus į prieglaudą mus pasitiko savanorė ir keli senbuviai – laisvai vaikštantys, ,,kailiniais“ pasipuošę keturkojai.
Savanorė papasakojo, kad prieglaudos tikslas – visomis išgalėmis gelbėti nuo pražūties išmestus, apleistus, nuskriaustus, sužalotus, paliktus, senus ir jaunus beglobius gyvūnus. Padėti jiems patekti į naujus namučius pas mylinčius ir atsakingus šeimininkus. Prieglaudoje gyvena apie 100 gyvūnų, rengiami nauji voljerai, savanoriai rūpinasi maitinimu, švara ir gyvūnų sveikata.
Mokiniai aplankė Džeką, Lorą, Valentiną, Soulą, Arą, Alfą, Rumbą, Milordą, Džeroldą, Bartą, Dikį, Rojų ir dar daug kitų šuniukų bei kačiukų. Išgirdo jų atsiradimo prieglaudoje istorijas, padėjo sudėti akcijos metu surinktą maistą.
Prieglaudos gyventojai nuoširdžiai dėkoja mūsų mokyklos mokiniams ir tėveliams prisidėjusiems prie jų išgyvenimo, paaukojusiems specialaus maisto, higienos priemonių, žaislų.
Mokytojos Virginija Motuzienė, Indrė Šeškevičiutė