• Sport.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo
120512723_3283408635109529_8271310511595162297_o.jpg
Pagrindinė žmonių bendravimo priemonė – kalba. Gražūs žodžiai, posakiai, mintys mus lydi kiekvieną dieną. Mūsų mokykloje mokiniai mokosi lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbų.
Kaip ir visoje Europoje, taip mokykloje, paminėta Europos kalbų diena. Renginiai prasidėjo pasakojimu apie Europos kalbų dieną. Antro aukšto foje įrengtas stendas kvietė susipažinti su kalbų įvairove. Pertraukų metu skambėjo vaikiškos dainelės lietuvių, anglų, rusų, vokiečių kalbomis. O dienos akcentu tapo visų mokinių statytas „Babelio bokštas“ , ant kurio įvairiomis kalbomis užrašyti žodžiai AČIŪ.
Smagu, kad renginyje dalyvavo visi 1-8 klasių mokiniai. Mokiniams padėjo mokytojos Aušra Višniauskienė, Jurgita Levanaitienė, Rasa Sidabrienė, Zita Urbietienė, Jūratė Pocienė, Aušrinė Jarutienė. Dėkojame pradinių klasių mokiniams ir jų mokytojoms.
Anglų kalbos mokytoja Zita Urbietienė