Spausdinti
Saulėtą ir šiltą rugsėjo 15 dieną vyko tradicinis, jau 20 bėgimas „Šapnagių senkapis – Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla“, skirtas mokyklos direktoriui A. Lunskiui atminti.
Jame dalyvavo keturiasdešimt aštuoni mūsų mokyklos mokiniai ir trys svečiai, sporto klubo „Lukas“ bėgikai, kurie įveikė 2020 metrų nuotolį.
5-6 klasių mergaičių tarpe trečią vietą užėmė Ignė Gumbelevičiūtė, antrą – Gabija Minčinauskytė, pirmąją – Luknė Vaitkevičiūtė. Berniukų tarpe trečias finišavo Rapolas Pretkelis, antras buvo Kernius Čekanauskas, o nugalėtoju tapo Maksimilijonas Saudargas.
7-8 klasių tarpe mergaičių grupėje trečioji atbėgo Kamilė Gailiūnaitė, antroji finišavo Adriana Žemaitytė, o nugalėjo Mintė Navickaitė. Berniukų grupėje trečias buvo Adanas Balkauskas, antras – Gustas Rupeikis, pirmuoju finišavo Klaidas Klusas.
Absoliučiais dvidešimtojo bėgimo nugalėtojais tapo mergaičių tarpe – Mintė Navickaitė, berniukų tarpe – Maksimilijonas Saudargas. Dvidešimtasis finišavo Danielius Ralys, kuriam atiteko simbolinė taurė.
Nugalėtojai, prizininkai ir nominantai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis, o visi sėkmingai nuotolį įveikę dalyviai – saldžiais prizais bei rašikliais.