Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla 2020 m. rugpjūčio 11 d. skelbia atranką vokiečių kalbos mokytojo pareigoms  (darbas su 6–8 klasių mokiniais) užimti nuo 2020 m. rugsėjo 1 dienos.

Reikalavimai pretendentams:

1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas ir vokiečių kalbos mokytojo kvalifikacija.

2. Gebėjimas ugdymo procese taikyti informacines technologijas, šiuolaikines ugdymo metodikas.

3. Raštvedybos žinios.

4. Geri bendravimo ir bendradarbiavimo komandoje įgūdžiai, atsakingumas ir pareigingumas.

Darbo užmokestis: 400.00 Eur mėnesinė alga (neatskaičius mokesčių). Darbo užmokestis priklauso nuo darbo stažo, kvalifikacinės kategorijos ir bendruomeninių veiklų.

Darbo pobūdis. Užsienio kalbos mokymas 6–8 klasėse. Mokymas vykdomas pagal patvirtintas mokymo programas.

Atrankos būdas – pokalbis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas.
  4. Gyvenimo aprašymą.
  5. Asmeninių privalumų aprašymą (motyvacinį laišką).
  6. Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijų kopijas.
  7. Vyresniojo mokytojo, mokytojo metodininko kvalifikacinę kategoriją (privalumas).
  8. Projektų rengimo ir įgyvendinimo patirtis (privalumas).

Pretendentas gali pateikti dokumentus asmeniškai arba elektroniniu paštu (skenuotus su parašais) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  iki 2020 m. rugpjūčio 25 d. (įskaitytinai). Atrankos data – 2020 m. rugpjūčio 26 d. Dokumentų originalai turi būti pateikti atvykus į atranką. Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. adresu: Aušros g. 2, Ginkūnų k., Šiaulių r. Informaciją apie skelbiamą atranką teikia Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos administracija tel. (8 41) 58 92 70 ir (8 620) 91 147.

Pokalbiui atrinktiems kandidtamas bus praneštas el. paštu arba telefonu individualus laikas atvykti į atranką.