• header-vaikai.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header5.jpg
  • Sport.jpg

logotipas
 
ES fondu logo  EDUKA dienynas  valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

Mokyklos vaikams, kuriems skirtas nemokamas maitinimas (tame tarpe ir visiems priešmokyklinio ugdymo vaikams) yra paruošti sauso maisto daviniai (pilno grūdo makaronai, lęšiai, saulėgrąžų aliejus, rudasis cukrus, lazdynų riešutai) už kovo 16–27 d. laikotarpį. 

Maisto daviniai bus dalijami kovo 30-31 dienomis  nuo 9  iki 14 val. Prašome tėvelių ateiti pasiimti maisto davinius į mokyklą. Siekiant saugumo,  jie bus perduoti  per valgyklos langą. Į mokyklos teritoriją bus galima įeiti pro pagrindinio įėjimo pirmuosius vartelius nuo prekybos centro „Maxima“.Prašytume su savimi turėti rašymo priemonę. 

Kito dviejų savaičių laikotarpio daviniai bus perduodami  balandžio 7 d. Apie tai informuosime atskirai.