• Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg

Sveikatos apsaugos ministerija išplatino pranešimą, kad nuo kovo 13 d. rekomenduojama, o nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose. Tad tėveliams rekomenduojama į mokyklą vaikų neleisti jau nuo kovo 13 d. 

Kitą savaitę bus patikslinta, kokių atostogų dalies (pavasario, vasaros) bus atsisakyta vėliau. Taip pat bus svarstoma dėl kitų mokymosi formų tokiu atveju, jei dviejų savaičių karantino nepakaktų. Apie tolimesnius sprendimus informuosime visiems įprastomis priemonėmis (mokyklos internetinė svetainė, Facebook paskyra, elektroninis dienynas).

                                                                                                                                                                                                                                 Mokyklos administracija