• header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informaciją apie koronavirusą rasite ČIA.
Informuojame, kad mokykloje imamasi papildomų saugumo priemonių - vėdiname patalpas, valome paviršius, specialiomis dezinfekcinėmis priemonėmis dezinfekuojame durų rankenas, baldų paviršius, ugdymo priemones. 

Visų keliautojų, per pastarąsias dvi savaites buvusių Kinijoje, Šiaurės Italijoje (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionuose), Honkonge, Irane, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Singapūre, prašoma registruotis, užpildant Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) prie Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje pateikiamą anketą bei dvi savaites vengti artimų socialinių kontaktų. Taip pat NELANKYTI mokyklos, bei informuoti klasės vadovą / administraciją.