• header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg

 

anglų k konferencija

Jau trečius metus mokykloje organizuojama pradinių klasių mokinių anglų kalbos konferencija. Šiemet konferencijos tema buvo „It is me“ ir ją skyrėme Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti. Į kvietimą dalyvauti konferencijoje atsiliepė 67 dalyviai iš 10 Šiaulių miesto ir rajono mokyklų.

Atvyko svečiai iš Vinco Kudirkos, Ragainės, Gegužių, Gytarių, Rėkyvos progimnazijų, „Saulės“ pradinės mokyklos, Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos, Šiaulių rajono Šakynos ir Pakapės mokyklų.Mokiniai, padedami mokytojų ruošė pranešimus anglų kalba, pasakojo apie savo pomėgius, pasiekimus. Konferenciją paįvairino ir dalyvių dėmesį kaustė meniniai pradinukų pasirodymai. Skambėjo muzika ir dainos. Didžiulį įspūdį paliko puikiai atliktas Dijos Šulskytės (Vinco Kudirkos progimnazija) šiuolaikinis šokis, „Saulės“ pradinės mokyklos pradinukų pjesė, Jorio Petkausko (Pakapės mokykla) karate pasirodymas.Perskaitę pranešimus konferencijos dalyviai atliko kūrybinį projektinį darbą „It is me“. Tai buvo 15 metrų ilgio piešinys, kuris visiems atrodė tikrai rekordinis. Puikūs mokinių pasirodymai įvertinti padėkomis bei atminimo dovanėlėmis. Konferencijos organizatoriai dėkoja visiems dalyviams, linki kūrybinės sėkmės ir gražių pergalių.