• mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg

86261964_2679185218865210_1512355961715556352_o.jpg

„Gudručių“ grupės vaikai dalyvauja tarptautiniame „Erasmus+” mokyklų mainų partnerysčių projekte „Busy Bee“. Projekto metu „Gudručiai“ ne tik susipažino su vandens svarba augalams, žmonėms, gyvūnams, jie taip pat išsiaiškino, kokios gali būti įvairios vandens formos bei būsenos.

Dalyvaudami projekte vaikai atliko įvairius eksperimentus su vandeniu: „Lietus maišelyje“, „Šerkšnas“, „Ledo meškerė“ ir kt., taip pat tyrimus, įrodančius, koks vanduo stebukladarys: jis gali virsti debesiu, lietumi, rasa, rūku, sniegu, ledu, kruša, šerkšnu. Vaikai atliko ir vandens kiekio matavimus, tyrinėjo švaraus vandens, balos vandens ir vandens po rankų plovimo mėginius per mikroskopą. Atlikę tyrimus vaikai analizavo gautus duomenis, kūrė minčių žemėlapį. Projektas „Gudručius“ praturtino ne tik įgytomis naujomis žiniomis apie vandenį, tačiau ir puikiomis emocijomis, kurių netrūko.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Raimonda Aušbikavičienė