79325621 2552459824871084 4266836037600280576 nRašytoja
Kaip galima prakalbinti lėlę? Šią paslaptį literatūrinio-edukacinio užsiėmimo „Apie ką kalba knygos ir lėlės" metu antrokams atskleidė vaikiškų knygelių rašytoja bei šių knygelių personažų - lėlių kūrėja Ignė Zarambaitė. Susitikimo metu rašytoja vaikams papasakojo, kaip gimė idėja parašyti daugeliui mūsų antrokų jau gerai pažįstamą istoriją apie stebuklingus senelio batus, kartu su antrokais diskutavo, kokie batai galėtų būti „stebuklingi".
O kokį didžiulį įspūdį paliko tarsi iš knygos atkeliavęs mylimas veikėjas Enrikas - lėlė, kurią rašytojai taip pat pavyko prakalbinti. Edukacijos metu vaikai pasigamino po mažą lėlytę ir įsidėmėjo rašytojos patarimą: „Jei norite prakalbinti savo lėlytes, suprasti, ką jos jaučia, būtinai įdėkite joms širdelę".