• Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • Sport.jpg

Aš galiu! Tai šūkis, kurio turėtų nepamiršti kiekvienas, o ypač paauglys. Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla jau antrus metus vykdo Erasmus+ projektą „I have the power!“.

 

1.jpg

Šio rudens projektinio darbo tema – vaidinimas.  Kūrybiškumas ir bendradarbiavimas lydėjo dalyvius visos savaitės veiklose Portugalijoje. Mokiniai išbandė jėgas vaidindami lėlių spektakliuose ir trumpose improvizacijose, parodė savo kūrybiškumą patys kurdami lėles, diskutavo apie lėlių teatro tradicijas savo šalyse. Mokiniai Eivina Bulkšaitė, Kamilė Šidlauskaitė, Ugnė Mocevičiutė, Danas Šidlauskas ir Matas Ratkus, lydimi direktorės Daivos Jagminienės ir mokytojos Rasos Sidabrienės, pasisėmė idėjų, nugalėjo scenos baimę ir, svarbiausia, dar labiau sustiprino draugystę su projekto dalyviais iš Turkijos, Italijos, Bulgarijos, Rumunijos ir Portugalijos. Žinoma, nei vienas neliko abejingas Porto senamiesčio burtams ir Portugalijos gamtai... ,,Aš galiu! Reikia tik panorėti!” – sako ginkūniečiai. Galite ir jūs!

Projekto koordinatorė Lietuvoje R.Sidabrienė