• header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg

Lietingą lapkričio 6 d. vakarą 3b klasės bendruomenė praleido Šiaulių fotografijos muziejuje. Svetingai sutikti muziejaus darbuotojų ir pavaišinti pyragais, susipažinome su muziejaus istorija, apžiūrėjome veikiančią parodą. Netikėtumai laukė tamsioje muziejaus laboratorijoje.

Šviečiant raudonai šviesai mokėmės gaminti fotogramas. Iš gausybės laboratorijoje esančių daiktų ant šviesai jautraus popieriaus dėliojome savitas kompozicijas. Tuomet kiekvieno iš mūsų kūrinys buvo apšviečiamas kryptine šviesa ir ryškinamas specialiomis cheminėmis priemonėmis. Be galo įdomu buvo stebėti ryškėjantį vaizdą. „Pasirodo, galima fotografuoti ir be fotokameros!” – naujuoju atradimu džiaugėsi trečiokai.
Laikas kartu prabėgo nejučia. Sutarėme klasėje surengti fotogramų parodą ir pasidžiaugti savo, draugų bei tėvelių darbais.
3b klasės mokytoja Kristina