• Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg

Rugsėjo 23-26 dienomis mokykloje vyko Kalbų savaitės renginiai, skirti Europos kalbų dienai paminėti. Pirmadienio ryte visus sveikino vyresniųjų klasių lietuvaitės, pamokų metu buvo diskutuojama apie kalbas ir jų svarbą. Pirmadienį pertraukų metu vyko Europos kalbų savaitės atidarymas ir lietuviškos vaišės, atidengtas stendas „Europos šalys, kurių kalbas mokomės“, o mokyklos bibliotekoje atidaryta paroda „Suvenyrai iš kelionių“.

71385584_2408625352587866_6952755361560395776_n.jpg

 

Antradienis – skirtas Anglijai. Organizuoti žaidimai „Šervudo girioje“. Mokiniai bandė rankos taiklumą, šaudydami į taikinius iš lankų, rungėsi kaip tikri Robinai Hudai suremdami „ietis“. Taip pat mokiniai sprendė kryžiažodžius, atsakinėjo į klausimus, o jaunesniųjų klasių mokiniai patys gamino Robino Hudo kepures.
Trečiadienis – Vokietijos ir Rusijos diena. Vokiečių ir rusų – tai antrosios užsienio kalbos, kurias renkasi mūsų mokyklos mokiniai. Pertraukų metu vyko greitoji apklausa „Ką žinai apie Vokietiją?“, mokiniai linksminosi skambant vokiškai muzikai. Rusų kalbos pertraukos vyko įvairiose mokyklos erdvėse. Mokiniai atliko kūrybinius darbus, žaidė rusų liaudies žaidimus, dalyvavo greitakalbių skaitymo varžytuvėse. Labai įdomiai mokiniai pristatė rusiškus suvenyrus, mažieji demonstravo rusų kalbos žinias, pasakodami apie save.
Ketvirtadienis – Lietuvos diena ir Kalbų savaitės uždarymas. Mokiniai minė mįsles, sprendė kryžiažodžius, rašė savo svajones. Po keturių pamokų visi skubėjo į kalbų savaitės uždarymo šventę. Dar kartą prisiminėme, kokius žodžius kitomis kalbomis mokiniai įsiminė, puikiai skambėjo „Labas“ italų, vokiečių, ispanų, lenkų, estų ir kitomis kalbomis. Mokiniai Europos žemėlapyje žymėjo šalis, kuriose yra buvę, tyliai pasvajojo, kur norėtų nuvykti. Aktyviausi dalyviai apdovanoti, pasakytas atsisveikinimo žodis. Skambant bendrai dainai „Reikia draugą turėti“ linksmi ir laimingi išsiskirstėme.
Dėkojame visiems, prisidėjusiems organizuojant Kalbų savaitės renginius.
Anglų kalbos mokytoja Zita