Spausdinti

70299928 2374554639328271 8786845815885791232 n

Rugsėjo 17-ąją dieną Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykloje vyko tradicinis – devynioliktasis bėgimas „Šapnagių senkapis–Ginkūnų mokykla“, skirtas mokyklos direktoriui Alvydui Lunskiui, kuris vadovavo mokyklai 1993–2014 metais, atminti.

Renginio pradžioje visi bėgimo dalyviai iš mokyklos stadiono, kas sparčiu žingsniu, kas ristele išvyko į starto vietą. Nuo Šapnagių senkapio startavo 80 Ginkūnų ir Naisių mokyklų sportininkai, kurių užduotis buvo įveikti 2019 metrų nuotolį ir finišuoti mokyklos stadione.5–6 klasių mergaičių tarpe nuotolį greičiausiai įveikė Adriana Žemaitytė, o berniukų tarpe – Klaidas Klusas. Tarp 7–8 klasių mergaičių greičiausia buvo Gabrielė Barauskaitė, o tarp berniukų Dominykas Zanizdra. Pačių vyriausių, 9–10 klasių mokinių amžiaus vaikinų tarpe nugalėjo svečias iš Naisių mokyklos Matas Kauneckas.

Absoliučiu bėgimo nugalėtoju vaikinų tarpe tapo Dominykas Zanizdra, mergaičių tarpe – Adriana Žemaitytė. Jiems įteiktos atminimo taurės.
Neliko be apdovanojimų ir buvę mūsų mokyklos mokiniai Matas Baura, Mikas Montvilas, Deividas Rastokas. Jiems atiteko simbolinės statulėlės. Labai džiugu, kad buvę mokyklos mokiniai prisimena savo pirmąją mokyklą, atvyksta į renginius.
Dėkojame visiems mokyklos mokiniams, mokytojams, administracijai, prisidėjusiems organizuojant šį renginį. Taip pat dėkojame ir UAB „Ginkūnų agrofirma“ įmonei už pagalbą įsigyjant apdovanojimus.