• Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

Festivalis „Muzika – fėja“ Naisiuose jau tapo tradicija. Virš dvidešimt rajono dainorėlių iš Drąsučių, Šakynos, Aukštelkės, Pavenčių, Voveriškių, Sofijos ir Vladimiro Zubovo, Naisių mokyklų bei Gruzdžių ir Meškuičių gimnazijų dalyvavo šiame festivalyje. Nuostabus įgarsinimas, puikiai papuošta scena, seni geri draugai, traukė ir mūsų mokyklos dainorėlius į šį festivalį.

Šiais metais mokyklą atstovavo ketvirtokės Kotryna ir Emilija L. bei Ugnė P., kurios savo nuoširdžiu ir skambiu dainavimu pavergė klausytojų širdis. Na, o priešmokyklinukės Liepos A. dainavimas nepaliko abejingų ne tik klausytojų, bet ir tiesiog nustebino reiklią komisiją. Liepa savo amžiaus grupėje užėmė 1-ąją vietą. Sveikiname ir tikime, kad tai ne paskutinis Liepos laimėjimas.
Muzikos mokytoja Giedrė