• mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg

20018–2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių zoninėse varžybose Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos komanda (gim. 2008 m. ir jaunesni mokiniai) iškovojo I vietą.


Kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių zoninėse varžybose – taip pat I vieta!
Sveikiname nugalėtojus A. Vaicekauską, D. Dulką, R. Pretkelį, J. Jagminą, K. Čekanauską, D. Miškūną, I. Balčiūną, A. Kulevičių, T.Ružiną, K. Lukšą, R. Matulą, M. Navickaitę, G. Sedekerskytę, K. Meškauskytę, L. Vaitkevičiūtę, K. Jokubaitytę, E. Laugalytę, K. Laugalytę, I. Zavaliauskaitę, A. Bernotaitę, K. Čepelytę. Linkime sėkmės kituose varžybų etapuose.
Dėkojame sirgaliams – draugams, tėveliams, broliukams, sesutėms už palaikymą!
Mokytojos Jadvyga ir Dalia