• mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg

Vasario 6 d. šeštokai, besimokantys rusų kalbos, turėjo galimybę išvykti į netradicinę pamoką Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale. 

Čia naujai atidarytame Užsienio kalbų mokymosi centre mokiniams mokytis buvo ne tik lengva, bet ir įdomu: viskas iliustruota paveikslėliais, žaidimais, viktorinomis. Pamokos tema „Spalvų pasaulyje“. Tikslas - skatinti mokinius mokytis užsienio kalbos aktyviai, kūrybingai, žaismingai, suteikti galimybę dalyvauti pamokose kitose edukacinėse erdvėse, atrasti inovatyvų požiūrį į užsienio kalbų mokymąsį. Mokiniai susipažino su spalvų pavadinimais, atliko įdomias užduotis. Pamoka netradicinėje aplinkoje suteikė daug gerų emocijų, kiekvienas mokinys patyrė sėkmę.