• mokykla_fasadas.jpg
 • header5.jpg
 • Sport.jpg
 • header-vaikai.jpg
 • Haeder002.jpg

Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla 2019 m. sausio 10 d. skelbia atranką kompiuterių priežiūros specialisto pareigoms (1 etatui ir pagal neterminuotą darbo sutartį) užimti.

Reikalavimai pretendentams:

 1. Išsilavinimas – aukštesnysis.
 2. Darbo pobūdis – kompiuterizuotų darbo vietų priežiūra, kopijavimo ir kitos kompiuterinės įrangos gedimų nustatymas ir šalinimas; programinės ir techninės įrangos diegimas, konfigūravimas bei priežiūra, darbuotojų konsultavimas, tinklo ir bevielio ryšio (WiFi) priežiūra, dokumentacijos tvarkymas.
 3. Darbo kompiuteriu įgūdžiai, darbų saugos instrukcijų žinojimas, raštvedybos žinios.

Atrankos būdas – pokalbis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

 1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
 3. Išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijas.
 4. Gyvenimo aprašymą.
 5. Asmeninių privalumų aprašymą (motyvacinį laišką).
 6. Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darbdavių rekomendacijų kopijas.

Pretendentas gali pateikti dokumentus asmeniškai arba elektroniniu paštu (skenuotus su parašais) iki 2019 m. sausio 25 d. (įskaitytinai). Dokumentų originalai turi būti pateikti atvykus į atranką. Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. adresu: Aušros g. 2, Ginkūnų k., Šiaulių r. Informaciją apie skelbiamą atranką teikia Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos administracija tel. (8 41) 58 92 70 ir (8 620) 91 147.

Pretendentams, atitinkantiems kvalifikacinius reikalavimus, elektroniniu paštu/telefonu bus pranešta atrankos pokalbio data, individualus laikas atvykti į atranką, tiksli atrankos vieta ir numatoma trukmė.