• header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg

Ach, kad jūs žinotumėte, kaip po antradienį vykusio koncerto mokykloje buvo sunku laukti rytojaus... Stebitės kodėl?

Ogi todėl, kad nekantraudami laukėme išvykos į edukacinį užsiėmimą – koncertinės įstaigos Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ muzikinę pasaką „Kaip ežiukas chorą būrė“. O laukti iš tiesų buvo verta – žaisdami susipažinome su sąvokomis solistas, choras, dirigentas, repeticijos, chorinė muzika, užkulisinis choro darbas. Išgirdome ir Šiaulių dramos teatro aktoriaus Vlado Baranausko pasakojamą istoriją apie vienišą ežiuką, kuris išėjęs į mišką ieškoti linksmumo, sutiko daug dainuojančių draugų. Supratęs, kas yra choras ir kaip smagu visiems kartu dainuoti, ežiukas pats užsinorėjo tokį suburti. Jis sukvietė draugėn miško žvėris ir po visą pavasarį trukusių repeticijų, uždainavo. Linksmas daineles atliekantys miško žvėreliai kvietė keliauti per visus keturis metų laikus. Į žaidimus įtraukė ir mus: žiemą žaidėme sniego karą, pavasarį stebėjome atbundančio vyturėlio ritualą.

Norite tikėkite, norite – ne, bet mus jau aplankė ir Kalėdų Senelis su maišu dovanų!