• header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg

Organizuodami akciją siekėme kurti tylesnę mokyklą, sveiką aplinką mokiniams, mokyklos darbuotojams, ugdant vaikų supratimą apie triukšmą buvo siekiama ne tik pabrėžti jautrumą neigiamam triukšmo poveikiui, bet ir ugdyti atsakomybę dėl pačių keliamo triukšmo.


Akciją organizavo 8 klasės mokiniai Brigita, Izabelė, Gabija, Kornelija, Agnė, Kristupas D., Dovydas. Mokiniai, vadovaujami fizikos mokytojos Zitos Bagamulskienės, išmatavo triukšmo lygį įvairiose mokyklos vietose, 4-8 klasėse atliko apklausą „Ar mokykloje triukšminga?“, įrengė „Ramybės kambarį“, pravedė „Žaidimus tyloje“. Tyrimas ir anketinė apklausa parodė, kad triukšmas per pertraukas koridoriuose, valgykloje viršija leistiną normą. Patys mokiniai tai supranta ir vertina neigiamai. Norėtųsi, kad organizuotos priemonės nebūtų vienkartinė akcija. Kiekvienas mokyklos mokinys kasdien turi elgtis kultūringai ir saugiai.