• header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg

2019 Idomi savaite1

Mokslas iš tiesų gali būti įdomus, žavus ir smagus. Tam kartais tereikia tik šiek tiek kūrybiškumo ir žinių. Lapkričio 19–23 dienomis mokykloje vyko „Tiksliųjų, gamtos ir socialinių mokslų savaitė“. Visą savaitę mokiniai turėjo galimybę dalyvauti įvairiuose organizuojamuose renginiuose. Geografijos diena sudomino mokinius viktorina. Istorijos dienos renginiuose buvo minimas Lietuvos kariuomenės šimtmetis. Vyko susitikimai su kariškiais, parodos atidarymas, integruotos istorijos-pilietiškumo pamokos, kraštotyrinių darbų pristatymas. Gamtos ir chemijos mokslų dieną buvo vykdomos patyriminės veiklos: „paslaptingas gamtos pasaulis“ ir „linksmieji chemijos bandymai“.

Matematikos dieną vyko piešinių paroda „Linksmieji skaičiai“, teksto rinkimo kompiuteriu konkursas, komandinis konkursas „Romėniškieji skaičiai“, matematinių protmūšių pamokos, matematinio degtukų dėliojimo pamokos. Fizikos dieną buvo galima atlikti fizikinius tyrimus: į elektros grandinę jungiant skirtingus fizikinius kūnus nustatyti jų laidumą elektros srovei, išmatuoti slėgimo jėgą į tam tikrą paviršiaus plotą ir nustatyti kaip tai priklauso nuo paviršiaus ploto, pastatyti pastatą iš kartono lapų ir įvertinti jo stabilumą. Tikimės, kad moksleivių dalyvavimas šios savaitės veikloje paskatins juos labiau domėtis tiksliaisiais, gamtos ir socialiniais mokslais.

2019 idomi savaite2

2019 idomi savaite3

2019 idomi savaite4