• mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg

Lapri2io 15 d. 2b klasės mokiniai vyko į Zokniuose įsikūrusią Lietuvos karinių oro pajėgų aviacijos bazę.
Ekskursijos metu susipažinome su karininko profesija, aplankėme karių budėjimo ir poilsio patalpas, apžiūrėjome aprangą, užtikrinančią lakūno budrumą ir saugumą.

Drąsiausieji ir sumaniausieji galėjo išbandyti katapultavimosi sėdynę, pasimatuoti šalmą.
Įdomiausioji dalis buvo angare, kur apžiūrėjome Karinių oro pajėgų transportinį lėktuvą „C-27J Spartan“, pabuvojome jame, susipažinome su sudėtingu valdymu. Sužinojome, kad juo į svarbius susitikimus skrenda Lietuvos prezidentė, tik tuomet į jį įmontuojamas itin svarbiems asmenims (VIP) ir jų palydai skirtas salonas. Taip pat apžiūrėjome gelbėtojų sraigtasparnius, išsiaiškinome, kaip vyksta paieškos ir gelbėjimo darbai.
Visi įsitikinome, koks atsakingas, sudėtingas ir reikalingas oro pajėgų karininko darbas, reikalaujantis didelės fizinės bei psichinės ištvermės, žinių.

4

5

6