• header5.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • Haeder002.jpg

 Spalio 22 dieną, mokykloje lankėsi vaikų rašytoja, knygų iliustratorė Lina Žutautė. Susitikimo metu autorė pristatė savo naują knygą vaikams „Kniūkiai, arba dingusių kojinių paslaptis“.

Ruošdamiesi susitikimui, mokiniai aktyviai dalyvavo rengiant kojinių parodą. Naujausioje autorės knygoje pasakojama apie nuolat dingstančias kojines, apie pagrindines žmogaus gyvenimo vertybes – draugystę, šeimą, pasiaukojimą, baimes ir kitas paslaptis...
Lina Žutautė papasakojo apie savo kūrybos kelią. Mokiniai sužinojo, kad rašytoja ne tik kuria, bet ir iliustruoja knygas vaikams. Rašytoja prisipažino, kad kartais pagauta įkvėpimo nepastebi aplinkos ir papuola į įvairias situacijas. Kūrybos procese dažnai dalyvauja rašytojos sūnus ir vyras, jie kartu išgalvoja įmantrius žodžius, o kuriant knygų herojų atvaizdus, tenka ir papozuoti.
Susitikimas buvo smagus ir šiltas. Vaikai pateikė rašytojai daug ir įdomių klausimų. Visus, kurie turėjo įsigiję knygas, autorė apdovanojo savo įspūdingu parašu. Po susitikimo, mokiniai piešė dingusias kojines, vaišinosi saldainiais. Mokiniai pripažino, kad šis susitikimas pažadino jų norą daugiau skaityti.

kojnes