• Sport.jpg
  • header5.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

32852450 1639246506192425 2003411186258804736 n
Dar rudenį vaikai, gavę iš direktorės pranešimą, apsilankė pašte ir iš ten parsinešė paslaptingą žalią siuntinį. Jame rado Zipį, kuris apsigyveno pas juos. Mat, visus šiuos mokslo metus priešmokyklinio ugdymo grupėje „Smalsučiai“ buvo įgyvendinama tarptautinė ankstyvosios prevencijos programa „Zipio draugai“. Kartu su Zipiu vaikai ne tik žaidė, bet ir mokėsi kaip įveikti kasdienes bėdas ir sunkumus įvairiausiose situacijose visą gyvenimą.

O neseniai gerasis draugas susiruošė atostogauti, todėl surengta atsisveikinimo šventė, kurios metu vaikai ne tik buvo apdovanoti Zipio dovanėlėmis, bet ir patys Zipiui linkėjo geros vasaros, piešė ir rašė prisiminimo laiškus bei dėkojo už pamokėles. Sunku skirtis su draugais, bet tai dar viena patirtis, kurią reikia išmokti priimti ir susitaikyti.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Inga

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje: FB simbolis