• header5.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg

32687036 1636782999772109 3167819593783705600 n
„Dizaino savaitė” – kasmetinis dizaino festivalis, kurio metu galima pateikti originalias idėjas, įžvalgius sprendimus. Šiais metais festivalis jau 13-ą kartą kvietė lankytojus susipažinti ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio dizaino tendencijomis.
Mūsų mokyklos priešmokyklinukai prisijungė prie šio festivalio ir dalyvavo ekologinėje kūrybinių darbų parodoje-mugėje „Odinukai iš senų rankinukų”, kurią organizavo Šiaulių miesto lopšelis-darželis „Sigutė” ir pakvietė dalyvauti visus Šiaulių miesto ir rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų jaunuosius kūrėjus.

Vaikai atnaujino nereikalingas rankines, kruopščiai gamino odinius skirtukus, raktų pakabukus, papuošalus, paveiksliukus, žaislus… Šiaulių miesto bulvaras seniai bebuvo regėjęs tiek jaunų ir smalsių kūrėjų, skambėjo nuotaikinga muzika. Priešmokyklinukai pristatė savo sukurtus darbelius, gražiausius ir originaliausius įsigijo praeiviai.
Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Asta ir Inga

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje: FB simbolis