• header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Haeder002.jpg
  • Sport.jpg

32547783 1635840446533031 2695551930582695936 n
Tęsdami kelionę po gyvulių ūkį, balandžio mėnesį priešmokyklinukai susipažino su avininkyste. Vaikai žiūrėjo filmuką bei klausėsi jautuko Dobilo pasakojimo apie avių auginimą, priežiūrą, iš pasirinktų priemonių kūrė avytės paveiksliukus, lankėsi Dargaičių kaimo alpakų ūkyje. Juos pasitiko alpakos, avių, ožkų šeimynos, lamos, kupranugaris, nykštukinės karvytės bei kiti naminiai gyvuliukai.

Ūkio šeimininkė papasakojo, kaip reikia prižiūrėti, kuo maitinti gyvulius, kad jie augtų sveiki ir stiprūs, paaiškino, kaip ir kodėl kerpamos avys, alpakos, kam naudojama jų vilna. Ypač vaikai džiaugėsi pasiūlymu iš savo rankučių duoti gyvuliukams pašaro. Stebėdami gyvulius, jų elgesį vaikai įsitikino, kad ne tik jų, bet ir mažųjų draugų charakteriai yra labai skirtingi, unikalūs, ir jiems reikia meilės, švelnumo, dėmesio, užuojautos.

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje: FB simbolis