32582010 1634617943321948 5068277940056227840 n
Gegužės 10 dieną 1a klasės mokiniai vyko į Kelmę. Aplankė Kelmės krašto muziejų, kuris įsikūręs Kelmės dvaro rūmuose. Sužinojo, kad dvaras įvairiais istorijos laikotarpiais buvo švietimo ir kultūros židinys. Apžiūrėjo dviaukščius bokšto išvaizdos vartus ir dvaro svirną. Dalyvavo edukacinėje-pažintinėje ir pramoginėje programoje „Indėnų buitis ir žaidimai“.

Susipažino su Karlo May – Amerikos indėnų buities ekspozicija, pasėdėjo indėniškame vigvame, klausėsi pasakojimo apie indėnų gyvenimo papročius, ritualus, buitį. Mokėsi šaudyti iš lankų Kelmės dvaro parke. Po šios atrakcijos gėrė indėnišką arbatą ir ragavo kukurūzinių irokėzų paplotėlių.
Maloniai pavargę, kupini gerų emocijų keliauninkai grįžo į mokyklą.
Mokytoja Ilona

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje: FB simbolis