• Haeder002.jpg
  • Sport.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg

31947986 1626762340774175 3863751479969972224 n
Būrelio „Pažink savo kraštą“ mokiniai jau pradėjo aktyvią veiklą – krašto pažinimą ne iš vadovėlio.
Pažintinė kelionė dviračiu į Domantų kaimą (Meškuičių seniūnija) – neskubant, apsidairant, pasikalbant... Jau pati kelionės pradžia buvo intriguojanti – sodybos šeimininkas, buvęs mūsų mokyklos ir būrelio narys, pasikvietęs į svečius, davė žemėlapį ir juo orientuojantis, reikėjo susirasti vienkiemį. Iš pradžių gal ir baugu buvo, bet mokiniai surado kelią ir sodybą.

O sodyboje – mūsų senolių naudoti darbo ir buities rakandai, graži aplinka ir geranoriškas šeimininkas su įdomiais pasakojimais, patarimais ne tik apie istoriją, bet ir gamtą, mokyklinius nuotykius ir pamokas. O dar žaidimai ir laužas... Laikas labai greit prabėgo ir, kaip sakė šeštokas Tomas, ypatingai patiko.
Ačiū, Mindaugai, už smagiai praleistą laiką tavo sodyboje ir netradicinę istorijos pamoką.
Būrelio vadovė Alina Šivickaitė

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje: FB simbolis