Logo Mokykla progimnazija

ES fondu logo  TAMO

valgyklos meniu  Vaiku registravimas logo

30741087 1609207005863042 1865848195615032216 n

Šiaulių rajono lengvosios atletikos pavasario krosas ir xiv bėgimas „Ginkūnai-Salduvė-Ginkūnai“
Balandžio 17 dieną keturioliktą kartą vyko tradicinis bėgimas „Ginkūnai-Salduvė-Ginkūnai“. Tuo pačiu metu vyko ir Šiaulių rajono mokyklų lengvosios atletikos krosas.
Nors oro sąlygos ir nelepino, tačiau susirinko patys ištvermingiausi bėgikai iš Meškuičių gimnazijos, Daugėlių mokyklos, Pavenčių mokyklos, Naisių mokyklos ir, aišku, mūsų mokyklos atstovai.

Pačių jauniausių mergaičių (2005 m. gimimo) grupėje 500 m bėgimo nugalėtoja tapo Arnela Šaulytė iš Daugėlių mokyklos. Tos pačios amžiaus grupės berniukų tarpe 1000 m greičiausiai įveikė taip pat Daugėlių mokyklos atstovas Rokas Prazauskis.
2003-2004 m. gimimo grupėje mergaičių tarpe 1000 m greičiausiai nubėgo Emilija Gegeckaitė, antra buvo Monika Narbutaitė, trečią vietą užėmė Judita Jovarauskaitė. Visos mergaitės mokosi Ginkūnų mokykloje. Ginkūnų mokyklos berniukai, įveikę 1500 m nuotolį, pasiskirstė tokia tvarka: pirmas buvo Eimantas Zanizdra, antras – Mikas Montvilas, trečias – Klaudijus Kačkis.
2002-2003 m. amžiaus grupėje merginų tarpe nugalėtoja tapo Meškuičių gimnazijos sportininkė Neda Dovidaitytė, vaikinų tarpe aukso medaliu pasipuošė taip pat Meškuičių gimnazijos atstovas Kostas Dagys.
Pačių vyriausių (2000 m. gimimo ir vyresnių) moterų amžiaus grupėje nugalėjo sporto klubo „Lukas” atstovė Dalia Lukošienė. Vyrų grupėje nugalėjo Aivaras Lukošius iš Meškuičių gimnazijos.
Po kroso 88 bėgikai keturioliktą kartą rikiavosi tradiciniam bėgimui „Ginkūnai-Salduvė-Ginkūnai”. Bėgimas vyko Ginkūnų gyvenvietės gatvėse, o bėgikams teko įveikti 1500 metrų.
Merginų tarpe nugalėjo sporto klubo „Lukas” sportininkė Dalia Lukošienė, antroji finišavo Meškuičių gimnazijos sportininkė Neda Dovidaitytė, trečią vietą užėmė Ginkūnų mokyklos mokinė Rimantė Tamašauskaitė.
Vaikinų tarpe pirmasis finišavo meškuitietis Kostas Dagys, antrą vietą užėmė Mikas Montvilas, trečiasis buvo Eimantas Zanizdra. Abu jie mokosi Ginkūnų mokykloje. Visi likusieji dalyviai taip pat neliko nuskriausti. Kiekvienam, sėkmingai finišo liniją pasiekusiam sportinikui atiteko atminimo medalis.
Po varžybų Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro mokyklos sporto salėje visus sportininkus pasveikino, o nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo sporto klubo „Lukas” prezidentas Arnas Lukošaitis ir mokyklos direktorė Daiva Jagminienė.