30743396 1607511899365886 6812616240544764267 n

Aktyviausi praėjusių ir šių metų Mokinių tarybos ir būrelio „Lyderystės mokykla“ nariai balandžio 5 dieną vyko į Vilnių.
Pirmiausia aplankėme Signatarų namus, kur nuotraukos, autentiški daiktai, paveikslai, baldai, dokumentai bei gidės pasakojimas padėjo geriau pajausti ypatingą valstybingumo gimimo meto atmosferą.

Tikrai yra ko pasimokyti iš Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų, kurie ne tik dirbo Lietuvos taryboje, bet ir rašė vadovėlius, mokytojavo, organizavo Lietuvių konferenciją, dirbo labdaros darbą.
Vėliau vykome į ekskursiją po LR Seimą. Kartu su Seimo nario Vitalijaus Gailiaus padėjėja Rasa Kelpšiene apsilankėme Seimo posėdžių, Kovo 11-osios Akto, Prezidento, Spaudos konferencijų, A. M. Brazausko salėse, Lietuvos laisvės gynėjų bei Vitražų galerijose, o vėliau turėjome pilietiškumo pamoką. Laikas neprailgo, su Seimo nariu diskutavome apie parlamentaro kasdieninę veiklą, laisvalaikio pomėgius, jaunimo karjeros galimybes.
Viešnagė Vilniuje tuo nesibaigė – mes dar vykome į LRT Didžiąją studiją, kur dalyvavome šeimų muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ laidos filmavime. Jei įdomu, ką mes matėme, šį šeštadienį 21 val. įsijunkite LRT
Direktoriaus pavaduotoja Romena

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje: FB simbolis