30703911 1604224776361265 5684040337921945265 n
„Viskas buvo nerealu“ – taip kalbėjo penktokai, sugrįžę iš jaunųjų gamtininkų stoties. Čia vyko gamtos ir žmogaus pamoka tema „Gyvūnijos pasaulyje“, kurią vedė nuostabi mokytoja, jaunųjų gamtininkų stoties darbuotoja Ilona Sakalauskienė.

Mokiniai ne tik susipažino su daugybe egzotinių naminių gyvūnų: graužikais (dekoratyviniais triušiais, jūrų kiaulytėmis, smiltpelėmis, šinšilomis, degu, japoniškomis pelytėmis, laboratorinėmis žiurkėmis, įvairiais žiurkėnais), paukščiais (įvairių rūšių amadinomis, papūgomis), ropliais (agamomis, iguana, Taivano, amūriniu bei kukurūziniu žalčiu, smaugliu, gekonais), vabzdžiais (įvairių rūšių tarakonais, gyvalazdėmis), bet mokėsi suprasti gyvojo pasaulio sudėtingumą ir harmoniją. Penktokai turėjo galimybę stebėti, liesti, glostyti gyvūnus ir „nurengti“ roplį pitoną. Ekskursijos metu mokiniai ne tik pagilino žinias, bet ir ugdėsi atsakomybę, pagarbą gyvybei.
Biologijos mokytoja V. Motuzienė

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje: FB simbolis