• Haeder002.jpg
  • header5.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg

karaliai

Po atostogų priešmokyklinukus aplankė trys karaliai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras. Jie ėjo aplankyti tolimoje šalyje gimusio kūdikėlio Jėzaus ir nešė jam dovanų – aukso, miros ir smilkalų.


Vaikai sužinojo apie tradiciją šios šventės metu ant namų durų šventinta kreida užrašyti simbolius +K+M+B, nes tikima, kad užrašius šias raides, namai bus apsaugoti nuo piktųjų dvasių. Karaliai kvietė visus linksmintis, dalytis džiugia nuotaika, gražiais linkėjimais, gerumu. Išminčiai pranešė, kad didžiosios metų šventės jau baigėsi, todėl laikas atsisveikinti su Kalėdų eglute iki kitų metų bei pradėti ruoštis pavasariui, juk nuo trijų Karalių šventės diena pailgėja net per gaidžio žingsnį.

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje:  FB simbolis