• header-vaikai.jpg
  • Sport.jpg
  • Haeder002.jpg
  • mokykla_fasadas.jpg
  • header5.jpg

stalo tenisas

Sausio 10 dieną vyko Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų ir kaimo vietovių mokyklų mokinių stalo teniso finalinės varžybos. Ginkūnų mokyklą atstovavo berniukų ir mergaičių komandos.

Mūsų mokyklos mergaičių komanda, kurią sudarė septintokės Greta Žilevičiūtė, Monika Narbutaitė, Emilija Gegeckaitė, Izabelė Mikulskytė užėmė šeštąją vietą. Sėkmingai pasirodė berniukų komanda, savo pogrupyje iškovojusi pirmąją vietą. Finale ginkūniečiai nusileido tik Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos ir Meškuičių gimnazijos komandoms ir bendroje įskaitoje dvylikos komandų tarpe iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname Dovydą Zaveckį, Pijų Krivicką, Nedą Ruibį.
Kūno kultūros mokytojas Albinas Klumbys

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mokyklos Facebook puslapyje:  FB simbolis