
Mūsų progimnazijoje nuaidėjo ypatinga šventė –
Metų mokinių apdovanojimai ir koncertas šeimoms „Kartu augame – kartu kylame“. Vakaro metu visi leidomės į simbolinę kelionę Olimpo kalno link kartu su Mėlynąja Sraige ir jos bičiuliais. Šis jautrus, kūrybiškas ir nuotaikingas pasakojimas priminė, kad kiekviena svajonė pasiekiama tikėjimu savimi, atkaklumu ir bendryste. Scenoje netrūko dainų, šokių, muzikos, spalvų ir nuoširdžių emocijų. Koncertiniai pasirodymai džiugino žiūrovus, o šventės metu pagerbėme gabius, kūrybingus ir aktyvius 1–8 klasių mokinius, kurie šiais metais garsino mūsų progimnaziją olimpiadose, konkursuose, varžybose ir įvairiose iniciatyvose. Padėkos žodžiai skambėjo tėveliams, mokytojams ir visiems bendruomenės nariams, kurie kasdien padrąsina, palaiko ir padeda vaikams augti. Vakaro kulminacija tapo Metų mokinio nominacija. Šiais metais ja tapo Auksė Jasaitytė.



















