sestokai domejosi dvaro gyvenimu

Lengvam rudens šaltukui kutenant skruostus spalio 25-osios rytą šeštokai, pamokas mokykloje iškeitę į užsiėmimus muziejuje, iškeliavo į Chaimo Frenkelio vilą. Ten jų laukė įdomus ir smagus integruotas istorijos, mados, dailės, etiketo edukacinis užsiėmimas „Dvaro istorijos.

Dvaro mada ir gyvensena“. Mokiniai apžiūrėjo XVII-XVIII amžiuje tapytus paveikslus vilos galerijoje, klausėsi įdomaus pasakojimo apie dvaro gyvenimą. Geltonojoje svetainėje mokėsi dėvėti skrybėlaitę ir kalbėti nebylia vėduoklės kalba. Žaliojoje svetainėje susipažino su fantazijos ir įgūdžių reikalaujančiais kaklaskarės rišimo būdais. Valgomajame mokėsi laikysenos, etiketo taisyklių (sakė, kad net namuose pritaikys gautas žinias) Vilos kino salėje trumpi filmukai mokiniams suteikė žinių apie gyvenimo būdą Europos dvaruose. „Ir naudinga, ir įdomu, ir linksma…“ – taip atsiliepė mokiniai apie šią dieną.

6 klasės vadovė Asta Povilaitytė